Uus-Meremaa meriino padi

Tõmblukuga padjapüür on valmistatud 100% Uus-Meremaa lambavillast, keda on kasvatatud ökoloogiliselt puhastes tingimustes järgides loomapidamise kõige kõrgemaid kriteeriume.

Uus-Meremaa meriino vill on vastupidav ning sobilik mistahes kliima jaoks, omadustelt antibakteriaalse- ja allergilise toimega. Eriti kasulik laste jaoks.

Uus-Meremaa lambavill on antiallergiliste omadustega. Uus-Merema meriinovillast padi kingib Teile imelise une, mugavuse ning soojuse. Lisaks parandab meriinovill vereringet ning kergendab reumaatilisi sümptomeid.

Täitematerjalina on kasutatud termofiili (sünteetilised puuvillakiud koos loodusliku kautšuki lisandiga), mis on organismi jaoks igati neutraalne kunstkiud, kuna on õhku hästi läbilaskev. Termofiili puhul on tegu väga vetruva ja elastse materjaliga.

Äärmiselt mugav padi aitab kehal hoida optimaalset temperatuuri ning lisaks takistab peanaha ja kaelapiirkonna higistamist.

Patja on lihtne pesta, kuna tõmbluku abil saab täitematerjali pesemise ajaks lihtsalt eemaldada. Lisaks on võimalik patja kasutada täiematerjalita (näiteks mõne selgroovigastuse vms korral). Padi on mõeldud aastaringseks kasutamiseks.

Tootekataloog: 
Padjad
Materjal: 
Uus-Meremaa Meriino
Kättesaadavus: 
Kaupa laos ei ole
Suurus ja hind: